pasivni-dum-chotebor_sever.jpgpasivni-dum-chotebor_jih.jpgopenbook_int.jpgopenbook_ext.jpgprojektovani.jpgomega_teaser_2.jpgrealizace.jpg

„Vé“ - pergola / přístřešek

 „Vé“ může být pergola, přístřešek, parkovací nebo garážové stání.

Naše doba klade důraz na moderní zpracování, kvalitu a design nových i stávajících rodinných domů. Proto Vám nabízíme řešení, jak rozšířit užitný prostor Vaší nemovitosti a zároveň vylepšit vzhled Vaší zahrady.

 „Vé“ využívá moderní technologie, obnovitelné materiály a navíc je realizace velmi rychlá.  Může stát samostatně nebo s objektem. Konstrukce s dvojicemi vzpěrných sloupů ve tvaru písmena V se čtvercovým průřezem se jednoduše kotví do terénu pomocí ocelových patek. Spojovací prvky mohou být z pozinkované oceli nebo nerezu.

        

Konstrukce je provedena z kvalitního, sušeného a hoblovaného řeziva, které zaručuje vysokou estetickou kvalitu a dlouhou životnost. „Vé“ může mít libovolný typ a barvu střešní krytiny, vše v souladu s domem a zahradou. Používáme kvalitní lazurovací laky pro zvýraznění kresby dřeva.

Základní model „Vé“ má rozměry 5,5 x 3 m a světlou výšku 2,2 m. Po dohodě je možná úprava rozměrů podle Vašich potřeb. Dokumentace pro ohlášení stavby je samozřejmou součástí. Více obrázků najdete v Galerii.