realizace.jpgpasivni-dum-chotebor_sever.jpgomega_teaser_2.jpgprojektovani.jpgpasivni-dum-chotebor_jih.jpgopenbook_int.jpgopenbook_ext.jpg

Trimid

Ocelový nárožní styčník Trimid je řešením pravoúhlého spoje prostorových konstrukcí. Umožňuje rychle spojit 3 tyčové či deskové prvky. Trimid zajistí stabilitu i tuhost daných konstrukcí, má nadčasový design a umožňuje široké spektrum využití. Smontujte si podle vašich představ postel, vestavbu do interiéru nebo prezentační stánek s jednoduchostí Merkuru.

    

Trimid řeší potřebu zákazníka jednoduše a rychle spojit 2 – 6 tyčových prvků, či 2 – 3 deskové prvky tak, aby spoj mohl být zatěžován, namáhán tlakem, tahem i kroucením. Trimid zajistí stabilitu daných konstrukcí, má nadčasový design a umožňuje široké spektrum využití. Navíc dovoluje vícenásobné použití. V současné době je třeba obdobné spoje řešit několika prvky a konstrukci navíc diagonálně ztužovat přídavnými vzpěrami a táhly.Na současném trhu neexistuje prvek, který by řešil zároveň stabilitu spoje i tuhost celé konstrukce.


    

Trimid umožňuje s jednoduchostí Merkuru sestavení:

  • drobných staveb (kůlen, přístřešků, voliér, zahradních staveb, fóliovníků, stojanů palivového dřeva atp.),
  • dočasných konstrukcí (prezentačních stánků, divadelních či filmových kulis, reklamních nosičů atp.),
  • interiérových konstrukcí (vestavných pater a boxů,  skladovacích regálů, polic, postelí, stolů atp.).

   

Trimid byl navržen s důrazem na funkčnost (únosnost, snadnou montáž i demontáž), jednoduchost (jeden prvek plní více funkcí) a s citem na estetické kvality (čistý design a různé povrchové úpravy).  

 

Reference:

  • Be3D – prezentační stánek na veletrhy

   

video z montáže zde

  • borderwars – kulisy pro airsoftovou bitvu