openbook_ext.jpgprojektovani.jpgpasivni-dum-chotebor_jih.jpgomega_teaser_2.jpgpasivni-dum-chotebor_sever.jpgrealizace.jpgopenbook_int.jpg

Projektování

Navrhujeme rodinné domy, budovy a konstrukce, které využívají výhody moderních a ekologických materiálů na bázi dřevních hmot. Při návrhu klademe důraz na vhodné členění a praktické využití prostoru dle individuálních potřeb našich klientů. Samozřejmostí je maximální (účelné) snížení energetické náročnosti provozu budovy.

   

Nabízíme zpracování projektové dokumentace novostaveb i rekonstrukcí:

- stavebně-těchnické studie

- projekty pro stavební povolení

- prováděcí projekty včetně výrobních a montážních výkresů

- zaměření skutečného provedení / stávající stav objektu

Vytváříme inovační řešení projektů určených pro individuální i opakovanou výstavbu.

REFERENCE

Nástavba bytového domu - Havlíčkův Brod

Stávající bytový dům se čtyřmi bytovými jednotkami na zastavěné ploše 10x18m se nachází nad jižním svahem k řece Sázavě.Projekt řeší adaptaci jižní části přízemí na dvě bytové jednoty á 32m2. Nástavba třetího nadzemního podlaží zastřešená valbovou střechou vytváří prostor pro další byty.

      

Dvorní vestavba - Kutná Hora

Návrh samostatné mezonetové bytové jednoty ve dvoře historicky významné zástavby v centru Kutné Hory. Projekt též řeší terénní úpravy klidové zóny v prostoru dvora.

        

Přestavba historické stodoly pro účely bydlení - Miřejovice

Rozsáhlý objekt o půdorysných rozměrech 9 x 22 m je na úrovni terénu v příčném směru průjezdný. V prostoru sedlové střechy je navrženo pohodlné bydlení pro čtyřčlennou rodinu. Projekt je řešen v nízkoenergetickém standardu.

   

Půdní vestavba v Jičíně

Návrh vestavby do stávajícího půdního prostoru stanové střechy nad půdorysem 11,4 x 11,5m. Původní nosné prvky konstrukce krovu jsou zachovány a tvoří zajímavý architektonický doplněk interiérů.

         

Radotín