pasivni-dum-chotebor_sever.jpgomega_teaser_2.jpgopenbook_ext.jpgopenbook_int.jpgrealizace.jpgprojektovani.jpgpasivni-dum-chotebor_jih.jpg

Projekt Omega od 950 tis. Kč

  

Omega je dostupné moderní bydlení plné chytrých nápadů. Omega využívá moderní technologie a obnovitelné materiály a navíc její stavba je velmi rychlá. Plánujete rodinu?  Postavte si dostupné 2+kk a až budete mít děti, tak Vám ho rozšíříme na prostorné 3+kk. Vestavěné patro pro děti, vnoučata či jiné návštěvy, které vám zvýší komfort bydlení. Nebo vaše děti už odrostly a vy hledáte objekt pro rekreaci nebo pohodlné klidné bydlení za městem? Právě pro vás je Omega.

 

Charakteristika stavby:

Ideální orientace domu na vašem pozemku je terasou na západ. Ráno vás v ložnici vzbudí slunce, obývací prostor a terasa jsou po celý den plné světla a navečer můžete pozorovat okouzlující západy slunce.

           

Vstup do domu je na východní straně. Přes kryté zádveří s dřevěným obkladem vejdete do chodby, ze které se dostanete do dalších místností. První dveře vedou do ložnice s francouzským oknem. Druhé dveře vedou do koupelny, jejíž součástí je i oddělená nika pro technická zařízení. Prosklené dveře na konci chodby vedou do prostoru obývací části prosvětlené střešními a francouzskými okny na jih i západ. Po levé ruce je kuchyňská linka a naproti krbová kamna pro pohodu v obývací části.

       

Dále se z obytného prostoru dostanete přes terasu do zahrady a nebo do mezonetového patra. Patro je ideální nejen pro spaní návštěv. Druhá část parta je přístupná z krytého zádveří a slouží pro uskladnění věcí. Zastřešená terasa je ze severu krytá závětrnou stěnou a ze západu stíněním pro relaxaci.

           

Chcete si postavit Omegu nebo jiný dům a ušetřit? Můžete si je postavit vlastnoručně a ušetříte až třetinu ceny. Nejdřív Vám vysvětlíme jak dům postavit a pak Vám budeme k dispozici po celou dobu výstavby.